1. Charytatywny Bieg z Twarzami Depresji

Serdecznie zapraszamy na 1. Charytatywny Bieg z Twarzami Depresji organizowany przez Fundację „Twarze depresji” i Lasy Państwowe we współpracy z Nationale-Nederlanden, Janssen Polska i Nestle Polska S.A.! 5 kilometrów do przebiegnięcia lub przemaszerowania. Każdy krok na miarę własnych możliwości. Pokażmy, że prawidłowo leczona depresja nie jest przeszkodą, by podjąć się wysiłku fizycznego. Udowodniła to ambasadorka naszego biegu Agnieszka Kobus-Zawojska. Wybitna wioślarka, multimedalistka, biorąc leki antydepresyjne i korzystając z psychoterapii, zdobyła olimpijskie srebro w Tokio!

Dołącz do nas i pomóż nam przełamywać stereotypy! Wysiłek fizyczny jest bardzo ważnym elementem profilaktyki zdrowia psychicznego. Cały dochód z wykupionych przez Państwa pakietów startowych i koszulek będzie przeznaczony dla naszych najmłodszych podopiecznych – dzieci i młodzieży, którzy w naszej fundacji korzystają z bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. Prowadzimy wideokonsultacje od poniedziałku do soboty tylko dzięki prywatnym darczyńcom. Pod naszą opieką są dzieci ze wsi i małych miejscowości oraz z miast, gdzie czas oczekiwania na konsultację ze specjalistą zdrowia psychicznego przekracza miesiąc.

Koszulka
medal Biegu

Zachęcamy do przybycia do nas z rodzinami – będą atrakcje dla dzieci przygotowane przez leśników oraz konkurs psychoedukacyjny przygotowany przez naszą fundację. Przekażemy laureatom książki zachęcające do rozmowy z dziećmi o emocjach.

Biegną z nami:

Bieg z Twarzami Depresji

Data: 1.10.2022 r. Europejski Dzień Walki z Depresją

Dystans: 5 km

Lokalizacja: Zimne Doły (Nadleśnictwo Chojnów, województwo mazowieckiej)

Rozpoczęcie rozgrzewki: 12.00 (prowadzenie – Agnieszka Kobus-Zawojska)

Rozpoczęcie biegu: 12.30

Pakiet startowy to: koszulka biegowa z logotypem naszego biegu, medal, numer startowy, torba z logiem biegu, posiłek regeneracyjny (zupa i 2 kiełbaski oraz pieczywo).

Pakiet startowy do 10 września: od 100 zł (kwota 100 zł jest minimalna – możliwa jest większa wpłata, ponieważ dochód jest przeznaczonych na naszych podopiecznych – płatność przelewem na konto Fundacji „Twarze depresji”).

Pakiet startowy do 15 września: od 120 zł (płatność przelewem na konto Fundacji „Twarze depresji”).

Pakiet startowy w dniu biegu: 150 zł (płatność tylko gotówką).

Odbiór pakietów startowych na miejscu w Biurze Biegu, które będzie czynne od 10.00 do 15.00.

Numer konta Fundacji „Twarze depresji”: 41 1140 2004 0000 3202 7908 0167 (w tytule wpisz Bieg z TD oraz imię i nazwisko Uczestnika biegu)

Organizatorzy: Fundacja „Twarze depresji” i Lasy Państwowe

Partner główny: Nationale-Nederlanden

Partnerzy: Janssen-Cilag Polska, Nestle Poland

Więcej szczegółów o biegu znajdziesz w Regulaminie, który znajduje się pod formularzem rejestracji (podobnie jak deklaracja zdrowotna).


Wirtualny Bieg z Twarzami Depresji

Jeśli nie mogą Państwo dołączyć do nas osobiście, możecie biec z nami „wirtualnie”. Co to oznacza? Zachęcamy do wyboru dowolnej aplikacji biegowej i pokonania dystansu 5 kilometrów, a także do zrobienia sobie zdjęcia w naszej koszulce i opublikowanie go na swoich social mediach w dniu naszego biegu – 1.10.2022, czyli w Europejskim Dniu Walki z Depresją. Dołączcie do nas tego dnia nawet jeśli jesteście za granicą! Razem pokażmy, że walczymy ze stereotypami i o nasze zdrowie psychiczne!

Pakiet startowy do 15 września: od 85 zł (kwota 85 zł jest minimalna – możliwa jest większa wpłata, ponieważ dochód jest przeznaczonych na naszych podopiecznych – płatność przelewem na konto Fundacji „Twarze depresji”).

Pakiet startowy w biegu wirtualnym to koszulka biegowa z logotypem naszego biegu, numer startowy, medal, torba z logiem biegu, koszt przesyłki).

Numer konta Fundacji „Twarze depresji”: 41 1140 2004 0000 3202 7908 0167 (w tytule wpisz Wirtualny Bieg z TD oraz imię i nazwisko Uczestnika biegu)

Więcej szczegółów o biegu znajdziesz w Regulaminie, który znajduje się pod formularzem rejestracji.


Pamiątkowa koszulka

Możliwy jest zakup pamiątkowej koszulki z naszego biegu do 31 października: 65 zł (kwota 65 zł jest minimalna – możliwa jest większa wpłata, ponieważ dochód jest przeznaczonych na naszych podopiecznych – płatność przelewem na konto Fundacji „Twarze depresji”).

Numer konta Fundacji „Twarze depresji”: 41 1140 2004 0000 3202 7908 0167 (w tytule wpisz Koszulka Biegu z TD oraz imię i nazwisko osoby, do której ma być przesłana)

Zbiórka publiczna

Podczas Biegu wolontariusze Fundacji będą prowadzić zbiórkę publiczną (zarejestrowaną w MSWiA pod nr. 2022/3774/OR), z której wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na bezpłatne, zdalne konsultacje psychologiczne i psychiatryczne realizowane przez Fundację „Twarze depresji” dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia – podopiecznych Fundacji „Twarze depresji”.

Regulamin Zbiórki znajduje się tutaj.


Masz pytania lub wątpliwości, napisz do nas:

fundacja@twarzedepresji.pl