rozmowy „Twarze depresji”

Zachęcamy do obejrzenia ważnych i ciekawych rozmów o zdrowiu psychicznym. Na naszym kanale YouTube rozpoczęliśmy serię rozmów pod tytułem „Twarze Depresji”, do których zapraszamy ambasadorów kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” oraz specjalistów zdrowia psychicznego. Program doskonale uzupełnia misję i cele, które nasza fundacja stawia sobie od początku działania. Chcemy pokazać, że osoby, które prawidłowo leczą depresję – poprzez połączenie farmakoterapii i psychoterapii – wracają do zdrowia, do równowagi psychicznej i potrafią dostrzegać w życiu wiele barw. Osoby, które nie leczą depresji widzą świat tylko w czarnych kolorach. Ale nie tylko o depresji będziemy rozmawiać, a szeroko o zdrowiu psychicznym. Serdecznie zapraszamy do odsłuchania naszych rozmów!

Premiera pierwszego odcinka jest 25 marca o godzinie 10:00 na kanale YouTube Fundacji Twarze Depresji. Prezes fundacji Anna Morawska-Borowiec porozmawia z dr Mariolą Kosowicz, Kierownik Poradni Psychoonkologii w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie, na temat leczenia depresji w przebiegu chorób onkologicznych. Partnerem odcinka jest Nationale-Nederlanden.

Premiera drugiego odcinka będzie miała miejsce 8 kwietnia o godzinie 10:00 na kanale YouTube Fundacji Twarze Depresji. Prezes fundacji Anna Morawska-Borowiec porozmawia z Moniką Przełożną na temat jej walki z depresją lekooporną. Partnerem odcinka jest Janssen Polska.

Premiera trzeciego odcinka jest 22 kwietnia o godzinie 10:00 na kanale YouTube Fundacji Twarze Depresji. Prezes fundacji Anna Morawska-Borowiec porozmawia z drem Tomaszem Ginterem, ambasadorem kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” o tym, jak zachorował na depresję po śmierci żony. Pan Tomasz został sam z czworgiem dzieci – najstarsze miało wówczas 12 lat, a najmłodsze 5 tygodni. Odcinek powstał w ramach 16. edycji kampanii społecznej „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.”.