TELEFON ZAUFANIA TWARZY DEPRESJI

Pandemia, wojna w Ukrainie, wyzwania współczesnego życia powodują, że tak wielu z nas doświadcza problemów psychicznych. Jeśli chcesz porozmawiać o swoich trudnościach z psychologiem, który konsultuje osoby pełnoletnie, zadzwoń pod numer 22 290 44 42. Wydłużyliśmy czas pracy psychologów w Telefonie Zaufania Fundacji Twarze Depresji dzięki wsparciu Lundbeck Poland! Od 15 sierpnia nasi specjaliści odbierają telefony we wtorki i środy od 8.00 do 11.00. Pomoc specjalisty naszego Telefonu Zaufania jest bezpłatna, a koszt połączenia zgodny z opłatą operatora.

Aktor Marcin Bosak jest ambasadorem Telefonu Zaufania Fundacji Twarze Depresji. Osobę dzwoniącą pod numer 22 290 44 42 powita nagrany głos Marcina, który opowie o zasadach połączenia i udzielenia pomocy psychologicznej w języku polskim.

– Wiem, że nieleczona depresja jest poważnym zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia. Warto przy pierwszych symptomach zgłaszać się po profesjonalną pomoc – podkreśla Marcin Bosak, nasz ambasador, który otwarcie mówi o swoich doświadczeniach z depresją.

Od 11.04.2023 do 10.08.2023 Telefon Zaufania Fundacji Twarze Depresji został uruchomiony i działał dzięki wsparciu finansowemu Janssen Polska.