NR test

Dobra wiadomość: udało się! Z wielką satysfakcją oddajemy w Państwa ręce kolejny numer naszego bezpłatnego magazynu „Twarze depresji”.

Polecamy ekskluzywny wywiad z aktorem Marcinem Bosakiem, który po raz pierwszy publicznie opowiedział nam o swojej walce z depresją. To ważna rozmowa i inspirująca do skutecznego leczenia tej choroby. Aktor dołączył do grona ambasadorów naszej kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.”.

W magazynie przygotowaliśmy również „Nasz raport” prezentujący wyniki badania „Stan psychiczny polskich pracowników w pandemii”, które nasza Fundacja przeprowadziła w listopadzie i grudniu 2021 r. Wyniki są porażające! Pracodawco, pracowniku zajrzyj koniecznie! Polecamy również artykuły dotyczące zjawiska wypalenia zawodowego, depresji wśród pracowników i opinie prof. Piotra Gałeckiego – Krajowego Konsultanta w Dziedzinie Psychiatrii oraz dra Sławomira Murawca na temat leczenia, sposób radzenia sobie w trudnych sytuacjach zawodowych.

Piszemy też o nadziei dla osób cierpiących na depresję lekooporną, o naszych trzech programach bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i czwartym, który uruchomimy w marcu: bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej dla kobiet ciężarnych i po porodzie. Uruchomiliśmy akcję #WspieramTwarzeDepresji, by móc kontynuować nasze programy pomocowe dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Zajrzyjcie na pomagam.pl/wspieramtwarzedepresji

Dziękujemy naszym partnerom wydania, bez których magazyn po prostu by nie powstał. To im zawdzięczamy, że jest bezpłatny: Nationale-Nederlanden, Lasy Państwowe. Dziękujemy również za wsparcie Janssen-Cilag.

Przygotowaliśmy magazyn w formie elektronicznej. Dzięki temu każdy może bezpłatnie pobrać go z naszej strony. Prosimy, wesprzyjcie naszą kampanię edukacyjną, przekazując opracowane przez nas najnowsze informacje jak największej liczbie osób, którym ta wiedza może uratować zdrowie, a może i życie.

Magazyn w formie PDF (w najlepszej jakości) można pobrać żółtym przyciskiem pod okładką lub przeczytać poniżej. Ten numer udało nam się wydrukować w nakładzie 100 egzemplarzy, które prześlemy do szpitali i placówek współpracujących z Fundacją „Twarze depresji”.

Dobrej lektury i przede wszystkim zdrowia!

https://twarzedepresji.pl/wp-content/uploads/2022/02/TD-6-2022.pdf