Wesprzyj nas!

Wesprzyj naszą działalność – każda wpłata jest ważna dla naszych podopiecznych!
Numer konta Fundacji „Twarze depresji” w mBank
41 1140 2004 0000 3202 7908 0167
w tytule wpisz „Cegiełka na program zdalnej pomocy”. Dziękujemy!

#Wspieram Twarze Depresji to akcja pomocowa, w którą zaangażowali się nasi ambasadorzy, by wesprzeć naszych podopiecznych. Obecnie tylko dzięki darczyńcom Fundacja Twarze Depresji prowadzi bezpłatne, zdalne konsultacje psychiatryczno-psychologiczne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców, a także konsultacje online z psychologami i psychoterapeutami dla kobiet w ciąży i po porodzie. To niezwykle ważne i unikatowe w skali kraju programy, o których działanie walczymy każdego miesiąca.

Depresja jest chorobą, której mogą towarzyszyć myśli samobójcze, dlatego osoby cierpiące na depresję powinny otrzymywać wsparcie „tu i teraz”, bez czekania w wielomiesięcznych kolejkach. To pomoc nie rzadko na wagę życia! Obecnie nasi specjaliści we wszystkich naszych programach pomocowych realizują miesięcznie ponad 850 konsultacji. W naszej Fundacji mamy pod opieką setki osób, które odzyskały nadzieję i są na najlepszej drodze, by wrócić do zdrowia. Dzięki zdalnym konsultacjom otrzymują profesjonalną pomoc, do której w swojej miejscowości w ogóle nie mają dostępu lub na konsultację ze specjalistą muszą czekać w wielomiesięcznej kolejne. Od naszego zespołu otrzymają pomoc bez wychodzenia z domu, bez poczucia wstydu i stygmatyzacji.

Żeby nasze programy mogły być kontynuowane, potrzebne jest Wasze wsparcie. Każda wpłacona złotówka przybliża naszą Fundację do udzielania pomocy kolejnej osobie, która w innych okolicznościach nie miałaby szansy na konsultację ze specjalistą. W wielu przypadkach ta pomoc oznacza uratowane życie.

Nasze zbiórki (przyciski prowadzą do zewnętrznych portali):

Zbieramy również środki na wydanie kolejnego bezpłatnego magazynu edukacyjnego „Twarze depresji”. Mamy już bohatera wydania – naszego najnowszego ambasadora Jana Młynarskiego. W magazynie znajdziecie wiele bardzo wartościowych tekstów przygotowanych przez specjalistów zdrowia psychicznego i dziennikarzy zajmujących się tą tematyką od lat. Więcej o naszych magazynach znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Magazyn”.

Wesprzyj naszą działalność edukacyjną – każda wpłata jest dla nas ważna!
Numer konta Fundacji „Twarze depresji”41 1140 2004 0000 3202 7908 0167
w tytule wpisz „Cegiełka na magazyn edukacyjny”. Dziękujemy!