Biegam Dobrze

Fundacja Twarze Depresji dołączyła do największej biegowej akcji charytatywnej #BiegamDobrze organizowanej od 2015 roku przez Fundację „Maraton Warszawski”. Dzięki darczyńcom akcji do końca grudnia 2023 r. nasi specjaliści zrealizowali prawie 200 bezpłatnych konsultacji psychologicznych i psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży oraz ich rodzin, które są pod naszą opieką!
W ramach 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, który odbył się we wrześniu 2023 r. dziesięciu biegaczy założyło wirtualne skarbonki w ramach akcji #BiegamDobrze, za pomocą których zbierało środki na rzecz działań naszej Fundacji. Po uzbieraniu wymaganej kwoty minimalnej, biegacze charytatywni otrzymali od nas pakiety startowe w prezencie. Wszystkie zebrane przez naszych zawodników środki zostały przeznaczone na program zdalnej pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży, który realizuje nasza Fundacja. Bardzo dziękujemy Fundacji „Maraton Warszawski” za zaproszenie do akcji, którą całym sercem wspieramy!

Jak widać na zdjęciach, atmosfera podczas maratonu była niesamowita! Biegacze mimo ogromnego zmęczenia z uśmiechem na twarzy wbiegali na metę, ciesząc się swoim ogromnym sukcesem! Każdy, kto pokona taki dystans, jest zwycięzcą! Najlepszym zawodnikom mieliśmy zaszczyt pogratulować osobiście!
Również w tym roku możecie wesprzeć naszą fundację w ramach akcji #BiegamDobrze, nadając Waszemu wysiłkowi jeszcze większy wymiar – niosąc tym samym wsparcie dla dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym.
Dołącz do naszej drużyny, wybierz charytatywną ścieżkę zapisów i #BiegamDobrze.
W 2024 roku możesz pobiec dla nas charytatywnie w marcu w: 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim lub towarzyszącym mu New Balance Biegu na Piątkę, oraz 46. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim.
Nasza Fundacja, organizując Bieg z Twarzami Depresji, stawia na aktywność fizyczną w ramach profilaktyki zdrowia psychicznego, a także uważamy, że aktywność fizyczna powinna być stałym elementem terapii depresji.