„Wolontariat dla zdrowia” to nasz autorski program, który wychodzi na przeciw Waszym pytaniom o możliwości zaangażowania się w działalność Fundacji Twarze Depresji. Wasza pomoc jest dla nas bezcenna. Z góry dziękujemy za każde zaangażowanie, wsparcie.

Od czerwca Fundacja rusza z programem zdalnej, bezpłatnej pomocy psychiatryczno-psychologicznej dla dzieci i młodzieży. Chcemy docierać z informacją o programie do: szkół, lokalnych domów kultury, bibliotek – wszędzie tam gdzie są dzieci i młodzież oraz rodzice, którzy szukają pomocy. Wy najlepiej wiecie gdzie, do kogo takie informacje powinny trafić, żeby dzieciaki i ich bliscy mieli do nich dostęp. Znacie lokalne potrzeby i co tu dużo mówić – braki.

Kolejny program, z którym ruszamy, to psychologiczne wsparcie online dla osób chorych na raka i ich rodzin. Problem depresji, w tej grupie osób jest bardzo poważny i wsparcie jest niezbędne. Jeśli uda się Wam przekonać szpital, przychodnię, a może inną organizacje do tego że warto podzielić się informacją o naszym programie, to będzie to WIELKA RZECZ!

To są najpilniejsze potrzeby – dotrzeć z informacją o programach do tych, którzy ich najbardziej potrzebują.

Dlatego, żeby skuteczniej docierać z informacją o naszych programach, Fundacja uruchamia program „Wolontariat dla Zdrowia”, w ramach którego prosimy o wsparcie w przesyłaniu do odpowiednich instytucji plakatów oraz szczegółowych informacji o naszych programach.

Jeśli chcecie pomóc nam to zapraszamy do kontaktu. Piszcie na adres: joanna.gabis@twarzedepresji.pl

Materiały można pobrać poniżej: