Wolontariat dla Zdrowia

Drodzy Wolontariusze! Dziś ruszają zapisy do akcji „Wolontariat dla Zdrowia”! Tradycyjnie zapraszamy Was do dołączenia do naszej kampanii! W 18. edycji będziemy mówić o „męskiej twarzy” depresji. 23.02.2024 r. poprosimy Was, abyśmy wspólnie – każdy w swojej miejscowości – rozdawał z nami ulotki kampanii oraz przekazał nasze plakaty do publicznych instytucji w Waszej okolicy. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18.02.2024 r. Piszcie do nas na adres: fundacja@twarzedepresji.pl

Liczymy na Wasze wsparcie!


„Wolontariat dla Zdrowia” to nasz autorski program, który wychodzi naprzeciw Waszym pytaniom o możliwość zaangażowania się w działalność Fundacji „Twarze depresji”. Wasza pomoc jest dla nas bezcenna. Z góry dziękujemy za każde zaangażowanie, wsparcie.

Chcemy docierać z informacją o naszych programach do: szkół, lokalnych domów kultury, bibliotek – wszędzie tam, gdzie są dzieci i młodzież oraz rodzice, którzy szukają pomocy. Wy najlepiej wiecie gdzie, do kogo takie informacje powinny trafić, żeby dzieciaki i ich bliscy mieli do nich dostęp. Znacie lokalne potrzeby i – co tu dużo mówić – braki.

Prowadzimy również program bezpłatnej, zdalnej pomocy dla osób dorosłych zagrożonych depresją i dla osób chorych na raka oraz ich rodzin. Co trzeci pacjent onkologiczny zmaga się również z depresją. Jeśli uda się Wam przekonać szpital, przychodnię, a może inną organizacje do tego, że warto podzielić się informacją o naszym programie, to będzie to WIELKA RZECZ! U nas konsultacje z psychoonkologiem są bez kolejki!

To są najpilniejsze potrzeby – dotrzeć z informacją o naszych programach do tych, którzy ich najbardziej potrzebują. Dlatego w czerwcu 2021 r. Fundacja uruchomiła program „Wolontariat dla Zdrowia”, w ramach którego prosimy o wsparcie w przesyłaniu do odpowiednich instytucji plakatów oraz szczegółowych informacji o naszych programach.

Jeśli chcecie nam pomóc, to zapraszamy do kontaktu. Piszcie na adres: joanna.gabis@twarzedepresji.pl

Materiały można pobrać poniżej: