NR 8/2022

Z wielką satysfakcją oddajemy w Państwa ręce kolejny numer naszego bezpłatnego magazynu edukacyjnego „Twarze Depresji”. Na 68 stronach pełnych autorskich treści podsumowujemy rok 2022, który był dla Fundacji Twarze Depresji rokiem wytężonej pracy.

Polecamy ekskluzywny wywiad z Anną Wyszkoni. Wybitna piosenkarka publicznie opowiada o swojej walce z nowotworem i depresją, a także z depresją poporodową. W magazynie również wywiady z:

  • Miką Urbaniak – piosenkarką, malarką i ambasadorką naszej kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” o jej walce z chorobą afektywną dwubiegunową i uzależnieniem od alkoholu;;
  • Żenią Klimakinem – ukraińskim dziennikarzem i ambasadorem naszej kampanii o jego walce z depresją i zaangażowaniu w promocję zdrowia psychicznego wśród Ukraińców;
  • dr Aleksandrą Lewandowską – Krajową Konsultant w Dziedzinie Psychiatrii Dzieci i Młodzieży;
  • W magazynie przygotowaliśmy również „Nasz raport” o stanie psychicznym dzieci i młodzieży – dane, które prezentujemy skłaniają do refleksji!

Nasi fundacyjni specjaliści procujący w programach bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej przygotowali dla Państwa wiele ważnych felietonów. W sumie w magazynie znajdą Państwo 31 felietonów. Każdy warto przeczytać!

Dziękujemy naszym partnerom wydania, bez których magazyn po prostu by nie powstał. To im zawdzięczamy, że jest bezpłatny: Nationale-Nederlanden Nestlé.

Prosimy, wesprzyjcie naszą kampanię edukacyjną, przekazując opracowane przez nas najnowsze informacje jak największej liczbie osób, którym ta wiedza może uratować zdrowie, a może i życie.

Dobrej lektury i przede wszystkim zdrowia!

Przygotowaliśmy magazyn w formie elektronicznej, ponieważ wierzymy, że wiedza o zdrowiu jest bezcenna. Każdy może bezpłatnie pobrać go z naszej strony i przeczytać. Wersja PDF w najlepszej jakości dostępna po kliknięciu żółtego przycisku powyżej.