Nr 2/2021

Z wielką satysfakcją oddajemy w Państwa ręce kolejny numer naszego bezpłatnego magazynu „Twarze depresji”.

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników 42 strony autorskich treści, m. in. ekskluzywne wywiady z:

Krzysztofem Cugowskim – o jego wieloletnim zaangażowaniu w kampanię społeczną „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.”;

Małgorzatą Serafin – o jej walce z depresją;

drem Markiem Balickim – o Centrach Zdrowia Psychicznego i reformie polskiej psychiatrii;

Katarzyną Grzybowską, położną – o depresji poporodowej.

W wydaniu również nasz raport o metodach leczenia depresji i niezwykle ciekawe felietony. O depresji wśród pracowników – napisany przez lekarza psychiatrę dra Sławomira Murawca; o depresji wśród dzieci i młodzieży napisany przez psycholog dr Anettę Pereświet-Sołtan; o psychoterapii poznawczo-behawioralnej autorstwa psychoterapeutki Bożeny Falkowskiej. Znajdą również Państwo odpowiedź na pytanie, gdzie kończy się żałoba, a zaczyna depresja i wiele innych ważnych tematów w dobie pandemii.

Przygotowaliśmy magazyn w formie elektronicznej. Dzięki temu każdy może bezpłatnie pobrać go z naszej strony. Prosimy, wesprzyjcie naszą kampanię społeczną, przekazując opracowane przez nas najnowsze informacje jak największej liczbie osób.

Magazyn w formie PDF (w najlepszej jakości) można pobrać żółtym przyciskiem pod okładką lub przeczytać poniżej.

Edukacja na temat leczenia depresji i zdrowia psychicznego jest misją Fundacji „Twarze depresji”, która wydaje magazyn. Jest on bezpłatny dzięki partnerom wydania: Lasom Państwowym i Pratt&Whitney Polska.

Dobrej lektury i przede wszystkim zdrowia!