Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów z ekspertami o leczeniu depresji! To unikalna możliwość zadania na żywo pytań wybitnym specjalistom.

W niedzielę 30.01.2022 r. o godz. 17.00 zapraszamy na piąty z cyklu bezpłatnych webinarów. Tym razem będziemy rozmawiać o depresji w ciąży i po porodzie. Gośćmi będą dr Aneta Libera – psycholog, psychoterapeutka ze Wschodniego Centrum Profilaktyki Depresji Poporodowej oraz prof. Piotr Gałecki – Krajowy Konsultant w Dziedzinie Psychiatrii. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań naszym ekspertom na żywo na naszym FanPage’u facebook.com/twarzedepresji

W grudniu 2021 i styczniu 2022 r. odbyły się cztery webinary na żywo na naszym FanPage’u. Poniżej można obejrzeć ich zapis.

Podczas pierwszego rozmawialiśmy o leczeniu depresji u osób dorosłych, w tym o depresji lekoopornej. Gościem specjalnym był prof. Piotr Gałecki Krajowy Konsultant w Dziedzinie Psychiatrii.

W drugim poruszyliśmy problem leczenia depresji u dzieci i młodzieży. Gośćmi webinaru byli specjaliści pomagający młodym podopiecznym Fundacji „Twarze depresji” w ramach bezpłatnych, zdalnych konsultacji psychiatryczno-psychologicznych.

W trzeci rozmawialiśmy o depresji i chorobach jej współtowarzyszących. Gościem specjalnym był dr Sławomir Murawiec – lekarz psychiatra, rzecznik Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Czwarty webinar poświęciliśmy „Depresji w kontekście pracy i wypalenie zawodowe” z udziałem prof. Piotra Gałeckiego – Krajowego Konsultanta w Dziedzinie Psychiatrii. Przy tej okazji zapowiedzieliśmy 14. edycję naszej kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.” poświęconej tematowi stanu psychicznego polskich pracowników w pandemii, którą ruszamy 23.02.2022 r. w Ogólnopolskim Dniu Walki z Depresją.

Cykl pięciu bezpłatnych webinarów realizujemy dzięki wsparciu finansowemu firmy Janssen-Cilag Polska. Bardzo dziękujemy za pomoc w realizacji naszych celów statutowych.