Magazyn „Twarze depresji”

 

Chcesz otrzymać pierwszy numer dwumiesięcznika „Twarze depresji” i dowiedzieć się, co przyczyniło się do depresji u Marka Plawgi, a także, co o leczeniu depresji napisali wybitni specjaliści – lekarze psychiatrii i psycholodzy?
Możesz zamówić nasz bezpłatny magazyn, piszą na adres: fundacja@twarzedepresji.pl. Wyślemy tyle magazynów, na ile starczy nam środków od darczyńców.

Dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na naszą kampanię edukacyjną.
Wpłać dowolny datek na konto Fundacji „Twarze depresji”:
41 1140 2004 0000 3202 7908 0167

W ten sposób dołożysz swoją „cegiełkę” do rozwoju naszej kampanii edukacyjnej, a my podziękujemy Ci, przesyłając niezwykle ciekawy magazyn.
Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcecie dołączyć do naszej ekipy zmieniającej myślenie Polaków o osobach dotkniętych depresją.

Fundacja „Twarze depresji” postanowiła rozwinąć kampanię społeczną „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję.”. Idziemy o krok dalej! Rozpoczynamy wydawanie dwumiesięcznika „Twarze depresji”, który będzie bezpłatnie rozdawanych na ulicach miast – na początku w Warszawie.

Profesjonalnie wydaną i dobrze napisaną gazetę dostaną osoby, które chcą zostać wolontariuszami Fundacji „Twarze depresji”. Do współpracy gorąco zapraszamy osoby dotknięte chorobami psychicznymi i każdego, kto chce do nas dołączyć. Gazeta będzie formą podziękowania za wsparcie naszych działań. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozdaje serduszka, a my – gazetę.

Co istotne! To, co wolontariusz zbierze do puszki (w ramach ogłoszonej przez naszą Fundację zbiórki publicznej), będzie mu wypłacane przez Fundację jako pomoc finansowa. Dzięki temu będzie „wypracowywał” sobie środki na kosztowaną psychoterapię i leczenie.

Co bardzo cieszy, naszymi wolontariuszami chcą być również uczniowie warszawskich szkół i pracownicy warszawskich firm. Dzięki ich zaangażowaniu w zbiórkę pieniędzy możliwa będzie nasza dalsza działalność edukacyjna i wydawanie kolejnych numerów naszej gazety, by mogła być dostępna bezpłatnie.

Magazyn będzie też dostępny w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie, m.in. w księgarni „Psyche” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i „Big Book Cafe”.

 

WYDAWCA

 

 

PARTNER GŁÓWNY

https://www.lasy.gov.pl/pl